Menu Close

Akimirka

 


????Draugystės formulė paprasta – šypsenos, muzika, šokiai ir gera nuotaika.
????Ačiū Mažeikių choreografijos mokyklos, Kauškutis ir Modernaus Šokio Studija- NIUANSAS, šokėjams už dovanotą rudeniškai elegantišką bičiulystės šėlsmą.

????Draugystės, pasitikėjimo, įkvėpimo ir bendrų siekiamybių.

????Pasaulio pažinimas, orientacinės, smalsumą skatinančios veiklos, pedagogų ir tėvų partnerystė visa tai yra eglutiškių gyvenimo dalis.
Tad minime, švenčiame ir tyrinėjame vasaros saulėgrįžos, Rasos šventę „Eglutėje“.
????Dalinamės saulėtais įspūdžiais iš paslaptingiausios vasaros šventės, pripildytos žaismingumo ir geros energijos, žvejybos ir žoliavimo patarimų, netradicinių kūrybinių pojūčių, autentiškų ratelių šėlsmo.
????Kartu darome tai, kas teikia džiaugsmo. Tad tariame Ačiū pedagogams už žaismingas kūrybines plėtotes, kurios atvertė vasaros pojūčių lobyną.
???? Ačiū pedagogų padėjėjoms, kurios padėjo įveikti visas užduotis ir galvosūkius.
????Ačiū renginio organizatoriams pedagogams – Rokui, Robertai, Laimai.
????Ačiū Adomo tėveliams už netikėtus muzikinius sumanymus.
????Ačiū savanorei Dominykai, kuri nepamiršta eglutiškių.
????Tegyvuoja magiški vasaros šėliojimai.

????Įdomios, prasmingos ugdymosi situacijos praturtina ir užkrečia kūrybiškumu, nes mokytis kartu su Mažeikių Dailės Mokykla mokinukais tikrai buvo neįprasta. Mažieji eglutiškiai įgyvendino Mažeikių Dailės mokyklos mokytojų Ramintos Lupeikienės ir Giedrės Bernotavičienės sumanytą veiklos idėją „Medžių kasos“, moderuojant vaikų dialogus, iniciatyvas, spalvų ir emocijų raišką.
????Žaismingas kontekstas atliepia vaikų savęs ir gamtos pažinimą, provokuoja žaisti spalvomis, pojūčiais ir judesiu.
????Ačiū Mažeikių Dailės mokyklos mokytojoms Giedrei ir Ramintai už naujas mokymosi galimybes, panaudoti neišbandytus kūrybingumo procesus.
????Ačiū už plačiai atvertas duris Mažeikių Dailės mokykloje, kurią aplankė 5A, 6A ir 6B ugdytiniai.

????Kartu darome tai, kas teikia malonumo visiems. Tėvų ir pedagogų bendruomeniškumo galia augina visapusišką asmenybę.
????Ačiū 6B ugdytinių tėveliams už pagalbą ir domėjimąsi veiklomis.
????Ačiū mokytojoms Laimai, Aušrai, meninio ugdymo mokytojui Rokui už etnokultūrinių vertybių puoselėjimą ir dalyvavimą Ventos progimnazijos organizuojamame tradicinių šokių festivalyje „Gegužinė“.

????„Eglutėje“ lankėsi Kamanų valstybinio gamtinio rezervato specialistas, kuris 5A ir 5B ugdytinius įtraukė į gamtos paslapčių kupiną pasakojimą.
????Susitikimo metu diskutavome apie retus augalus, paukščius gyvenančius Kamanų pelkėje. Ypač įdomu buvo pamatyti elnio ragus, sužinoti daugybę faktų apie gulbes, bebrus, pelėdas ir vilkus. ????Dėkojame gamtininkui Dovydui už tyrinėjimais ir atradimais grįstą virtualią kelionę po Žemaitijos saugomą teritoriją, Kamanų valstybinį gamtinį rezervatą.

 

????Talentingi eglutiškiai emociniu užtaisu ir energija dalinosi Kultūros centro organizuojamoje talentingiausių vaikų ir jaunimo koncerte-atrankoje „Mažųjų talentų šou“.
????Ypatingą AČIŪ sakome ugdytinių tėveliams – idėjų generatoriams ir pagalbininkams.
????Ačiū meninio ugdymo mokytojui Rokui už muzikinių galimybių plėtotę.
????AČIŪ mažiesiems eglutiškiams – laureatams.

 

????Atverstas kalėdinis puslapis „Eglutėje“, kurį auksinėmis mintimis, jaunyste pulsuojančiomis širdimis, laiko patikrintomis dainomis išrašė Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija. Netikėtą, spalvingą, paslaptingą istoriją kūrė merginų vokalinis ansamblis „Incanto“ ir vaikinų vokalinis ansamblis „Bros“.
????
Nuoširdžiai dėkojame ansamblių vadovams Natalijai Dapšienei ir Laimonui Terasiui. Bendrystės tiltai tik stiprėja, kai šioje dermėje galime tarti padėkos žodžius Merkelio Račkausko gimnazijos direktorei Astai Žukauskienei. Mes jau išpakavome daugybę džiaugsmo, tikėjimo, įkvėpimo dovanų kartu.
????Kaip kuriami į ugdymą(si) vaiką įtraukiantys kontekstai? Tai smalsumą, tyrinėjimą, kūrybinę raišką skatinančios veiklos. Mokytojos Modesta ir Roberta pakvietė eglutiškius į edukacinį užsiėmimą „Kelionė į kosmosą“.
????Iškelti iššūkiai, šiuolaikinių technologijų naudojimas, tikslingi turinio pokalbiai, klausimai diskusijos, samprotavimai, taikant tyrimus ir mokslines žinias, įvairino mokytojų sukurtus sumanymus. „Eglutėje“ kiekvieną vaikų veiklą lydi vaizduotės, kalbos, mąstymo ir kūno raiškos žaismė.
????Pasitinkant rudenėjančią gamtą Voveraitė, Ežys ir Voras pakvietė visą bendruomenę į smagią rudens gėrybių šventę. Didelė eglutiškių bendruomenė pramogavo šokdami, dainuodami, plepėdami ir skanaudami moliūgų duoną. Laimingas ir sotus Voras pakvietė visus į kūrybinio plenero atidarymą, kurį puošė mažųjų ugdytinių išpildytos idėjos ir sumanymai.
????Nuoširdus ačiū mokytojoms Laurai, Robertai, Modestai, Kristinai ir mokytojui Rokui.
????Atradimo džiaugsmas ir patirties kaupimas, kai grupėje apsigyvena sraigės.
????Susipažinkime su 6B augintinėmis afrikinėmis Achatina fulica sraigėmis, kurias padovanojo Mažeikių Gabijos gimnazistės Emilija ir Mija. Mažieji eglutiškiai susikaupę klausėsi apie sraigių gyvenimo ypatumus, mitybą, pomėgius.
????Naudinga išmokti tyrinėti, rūpintis, saugoti labiau pažeidžiamą ir jausti pagarbą mus supančiam gyvajam pasauliui.

????
Žaismingi moliūgai pasitinka jus „Eglutės“ kieme. Išlaisvinkite fantaziją susitikę su smagia kompanija. Kurkite istorijas, sugalvokite personažų vardus ir mėgaukitės rudens dovanomis.
????Ačiū, kad prisidedate prie mūsų kūrybinių sumanymų. Mokytojos Loreta, Roberta, Aušra ir vėl stebina mus meniškais kūriniais.
❗️Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaiku?
????‍♀️Atsakymą padėjo ieškoti Family Lab Academy mokytoja Agnė, kuri mažiausius eglutiškius įtraukė į naujų patirčių ieškojimo kelionę. Kartu su mokytojais vaikai mokėsi išradingai žengti naujų patyrimų takeliu, suprasti gyvąjį pasaulį, įsisąmoninti savo poreikius ir juos valdyti. Tai puikus „zero waste“ pavyzdys. Aukime, pažinkime, tyrinėkime pasaulį kartu su vaikais.
????Dėkojame už kokybišką laiką, atvirą bendravimą ir bendrus atradimus.

Ruduo pasitinka mus ir atveria darželio duris. Šiandien džiaugiamės susitikę, pamatę vieni kitus. Šiandien vėl pradedame kelionę kartu su draugais, mokytojais, tėveliais. „Eglutėje“ kuria, žaidžia, tyrinėja, mąsto, išdykauja laimingi vaikai.

Daug juoko, šurmulio, tyrinėjimų, kūrybingų dialogų, kvapnios šviežios arbatos gražiausioje vasarvidžio Rasos šventėje „Eglutėje“. Mieli eglutiškiai, ačiū, kad džiaugiamės mažais stebuklais kartu.

Mažoji dainų šventė „Muzika žiedų ir vėjo“

????„Eglutė” žaliuoja ir žydi!
????423 našlaičių daigeliai papuošė mūsų lauko erdves.
????Mūsų gyvenimas spalvingas, paslaptingas ir kvepiantis. Labai malonu jaustis tvarumo kūrėjais ir gamtos grožio puoselėtojais.
????Ačiū Jums, mieli Tėveliai, už tai, kad prisidedate prie gražios iniciatyvos „Gražinkime aplinką kartu!“.

Pasibaigė balandžio mėnuo su iššūkiu EKO MIESTAS. Per šį mėnesį 6A grupės tėveliai sunešė daug antrinių žaliavų, o priešmokyklinukai iš jų kūrė gatves, pastatus, mašinas.

 

????????Gerų emocijų generatoriai išsivaikščiojo po visas „Eglutės“ erdves. Mieli Tėveliai, Jūsų kūrybiniai sumanymai suteikia mums gerų emocijų, skatina domėtis ir tyrinėti mus supančią aplinką.
????????????????
Raskite, pakalbinkite ir susidraugaukite!
????????Ir maži, ir dideli eglutiškiai linksmomis dainomis, šokių sūkuriu, eilėraščiais, sveikino Lietuvą, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga.
Dėkojame savanorei Dominykai ir jauniesiems skautams, kurie buvo kartu šį saulėtą šventinį rytą.
Aukime, žaiskime, atraskime ir puoškime tėvynę mažais ir dideliais darbais.

 

Skip to content