Menu Close

Akimirka

????Atverstas kalėdinis puslapis „Eglutėje“, kurį auksinėmis mintimis, jaunyste pulsuojančiomis širdimis, laiko patikrintomis dainomis išrašė Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija. Netikėtą, spalvingą, paslaptingą istoriją kūrė merginų vokalinis ansamblis „Incanto“ ir vaikinų vokalinis ansamblis „Bros“.
????
Nuoširdžiai dėkojame ansamblių vadovams Natalijai Dapšienei ir Laimonui Terasiui. Bendrystės tiltai tik stiprėja, kai šioje dermėje galime tarti padėkos žodžius Merkelio Račkausko gimnazijos direktorei Astai Žukauskienei. Mes jau išpakavome daugybę džiaugsmo, tikėjimo, įkvėpimo dovanų kartu.
????Kaip kuriami į ugdymą(si) vaiką įtraukiantys kontekstai? Tai smalsumą, tyrinėjimą, kūrybinę raišką skatinančios veiklos. Mokytojos Modesta ir Roberta pakvietė eglutiškius į edukacinį užsiėmimą „Kelionė į kosmosą“.
????Iškelti iššūkiai, šiuolaikinių technologijų naudojimas, tikslingi turinio pokalbiai, klausimai diskusijos, samprotavimai, taikant tyrimus ir mokslines žinias, įvairino mokytojų sukurtus sumanymus. „Eglutėje“ kiekvieną vaikų veiklą lydi vaizduotės, kalbos, mąstymo ir kūno raiškos žaismė.
????Pasitinkant rudenėjančią gamtą Voveraitė, Ežys ir Voras pakvietė visą bendruomenę į smagią rudens gėrybių šventę. Didelė eglutiškių bendruomenė pramogavo šokdami, dainuodami, plepėdami ir skanaudami moliūgų duoną. Laimingas ir sotus Voras pakvietė visus į kūrybinio plenero atidarymą, kurį puošė mažųjų ugdytinių išpildytos idėjos ir sumanymai.
????Nuoširdus ačiū mokytojoms Laurai, Robertai, Modestai, Kristinai ir mokytojui Rokui.
????Atradimo džiaugsmas ir patirties kaupimas, kai grupėje apsigyvena sraigės.
????Susipažinkime su 6B augintinėmis afrikinėmis Achatina fulica sraigėmis, kurias padovanojo Mažeikių Gabijos gimnazistės Emilija ir Mija. Mažieji eglutiškiai susikaupę klausėsi apie sraigių gyvenimo ypatumus, mitybą, pomėgius.
????Naudinga išmokti tyrinėti, rūpintis, saugoti labiau pažeidžiamą ir jausti pagarbą mus supančiam gyvajam pasauliui.

????
Žaismingi moliūgai pasitinka jus „Eglutės“ kieme. Išlaisvinkite fantaziją susitikę su smagia kompanija. Kurkite istorijas, sugalvokite personažų vardus ir mėgaukitės rudens dovanomis.
????Ačiū, kad prisidedate prie mūsų kūrybinių sumanymų. Mokytojos Loreta, Roberta, Aušra ir vėl stebina mus meniškais kūriniais.
❗️Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaiku?
????‍♀️Atsakymą padėjo ieškoti Family Lab Academy mokytoja Agnė, kuri mažiausius eglutiškius įtraukė į naujų patirčių ieškojimo kelionę. Kartu su mokytojais vaikai mokėsi išradingai žengti naujų patyrimų takeliu, suprasti gyvąjį pasaulį, įsisąmoninti savo poreikius ir juos valdyti. Tai puikus „zero waste“ pavyzdys. Aukime, pažinkime, tyrinėkime pasaulį kartu su vaikais.
????Dėkojame už kokybišką laiką, atvirą bendravimą ir bendrus atradimus.

Ruduo pasitinka mus ir atveria darželio duris. Šiandien džiaugiamės susitikę, pamatę vieni kitus. Šiandien vėl pradedame kelionę kartu su draugais, mokytojais, tėveliais. „Eglutėje“ kuria, žaidžia, tyrinėja, mąsto, išdykauja laimingi vaikai.

Daug juoko, šurmulio, tyrinėjimų, kūrybingų dialogų, kvapnios šviežios arbatos gražiausioje vasarvidžio Rasos šventėje „Eglutėje“. Mieli eglutiškiai, ačiū, kad džiaugiamės mažais stebuklais kartu.

Mažoji dainų šventė „Muzika žiedų ir vėjo“

????„Eglutė” žaliuoja ir žydi!
????423 našlaičių daigeliai papuošė mūsų lauko erdves.
????Mūsų gyvenimas spalvingas, paslaptingas ir kvepiantis. Labai malonu jaustis tvarumo kūrėjais ir gamtos grožio puoselėtojais.
????Ačiū Jums, mieli Tėveliai, už tai, kad prisidedate prie gražios iniciatyvos „Gražinkime aplinką kartu!“.

Pasibaigė balandžio mėnuo su iššūkiu EKO MIESTAS. Per šį mėnesį 6A grupės tėveliai sunešė daug antrinių žaliavų, o priešmokyklinukai iš jų kūrė gatves, pastatus, mašinas.

 

????????Gerų emocijų generatoriai išsivaikščiojo po visas „Eglutės“ erdves. Mieli Tėveliai, Jūsų kūrybiniai sumanymai suteikia mums gerų emocijų, skatina domėtis ir tyrinėti mus supančią aplinką.
????????????????
Raskite, pakalbinkite ir susidraugaukite!
????????Ir maži, ir dideli eglutiškiai linksmomis dainomis, šokių sūkuriu, eilėraščiais, sveikino Lietuvą, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga.
Dėkojame savanorei Dominykai ir jauniesiems skautams, kurie buvo kartu šį saulėtą šventinį rytą.
Aukime, žaiskime, atraskime ir puoškime tėvynę mažais ir dideliais darbais.

 

Skip to content