Menu Close

Mūsų pasiekimai

Džiaugiamės, didžiuojamės ir dalinamės 2023 m. sėkmingais įvykiais, laimėjimais:

 • Įsitraukimas į ENO pasaulinių mokyklų ir mokyklų tinklą dėl EKO idėjų, kurios skirtos darniam vystymuisi, tvarumui stiprinti ir gerinti,  kolegialaus bendradarbiavimo projektams su V. Adamkaus gimnazija įgyvendinimui.
 • Dalyvavimas į Mažeikių rajono savivaldybės projekto „Žiedinis atliekų tvarkymas“ veiklose:  Sodų parkelyje renginyje Į tvarias atostogas“, konferencijoje „Mažeikiai. Tvarumo link“.
 • Nuo 2024 m. vasario mėnesio „Eglutėje“ maitinami vaikai pagal ekologiškų ir pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą pagamintų maisto produktų vartojimo skatinimo ikimokyklinio ugdymo įstaigose paramą.
 • Pradėtas Tarptautinis „Erasmus + mokyklų partnerysčių projektas „Protect Nature, Nature is my future“ su kolegomis iš Italijos, Ispanijos ir Turkijos. Numatytų veiklų įvairovė įgalina išbandyti, pritaikyti, įtvirtinti novatoriškas ugdymosi praktikas, gerinančias ugdytinių vertybines nuostatas ir ugdomas kompetencijas.
 • Pasirašytos bendradarbiavimo sutartys ir įsitraukta į bendradarbiavimo tinklą mokantis vieniems iš kitų su Šeduvos lopšeliu-darželiu, Telšių lopšeliu-darželiu „Eglutė“, Naujosios Akmenės ikimokyklinio ugdymo mokykla.
 • Aktyviai įsitraukta eTwinning  organizuotus projektus:„Our cultural values with symbols“ ( liet., „Mūsų kultūros vertybės ir simboliai“) ir „From seed to crop“ ( liet. „Nuo sėklos iki augalo“). Projektų metu ugdytiniai susipažino su Rumunijos, Turkijos kultūros simboliais ir vertybėmis bei anglų kalba bendravo su bendraamžiais vaizdo skambučių pagalba.
 • 2023 m. priešmokyklinio ugdymo grupėse vykdytas ir įgyvendintas tarptautinis projektas „Say hello to the world“. Priešmokyklinukai anglų kalba bendravo, atliko bendras veiklas su bendraamžiais iš Slovėnijos ir Estijos.
 • Prisijungta ir vėl dalyvauta tarptautinėje vaikų draugystės iniciatyvoje „Matau tave“.
 •   Dalyvauta Mažeikių Ventos progimnazijos organizuotame tradicinių šokių festivalyje „Gegužinė“, Mažeikių senamiesčio parke vykusioje dainų šventėje „Muzika žiedų ir vėjo“. Vykdytos kūrybinės iniciatyvos su Mažeikių dailės mokykla , Mažeikių vaikų ir jaunimo daugiafunkciu centru, Mažeikių choreografijos mokykla.
 • Bendradarbiaudami su soc. partneriais  dalyvaujame įvairiuose sveikos gyvensenos projektuose, renginiuose, iniciatyvose: Respublikinė Sporto Pramoga „Bėgimas Su Trispalve 2023“, „Oranžinio Kamuolio Vajus Mažeikiuose“, „Pasaulinė Sveikatos diena“, „Lietuvos Mažųjų Žaidynių II -Ojo Etapo Sporto Festivalis“, „Futboliuko Festivalis“, „Šaškių Turnyras“, UEFA „Playmakers“ veiklose, Europos judumo savaitėje, iniciatyvoje „Futbolas Kviečia Draugauti“. Įvyko puiki treniruotė su futbolo treneriu N.Gudaičiu.
 • Užbaigtas respublikinis projektas „Senuoliū žuodė mūsa vakūs“ su Skuodo r. Ylakių vaikų lopšeliu-darželiu, Telšių lopšeliu-darželiu „Mastis“ ir Mažeikių r. Sedos lopšeliu-darželiu „Jurginėlis“. Kalbėjome žemaitiškai įvairiose aplinkose, eilėraščių, posakių, anekdotų, dainų, žaidimų, šokių formomis. Pradėtas naujas respublikinis etnokultūrinis  projektas „Bolbynė“, kuriame tęsiame bendrystę su su Skuodo r. Ylakių vaikų lopšeliu-darželiu, Telšių lopšeliu-darželiu „Mastis“ ir Mažeikių r. Sedos lopšeliu-darželiu „Jurginėlis“.
 • Dalyvauta 10 STEAM respublikiniuose projektuose, kuriuos vertina ekspertai „STEAM School label“ platformoje.

 

 

 

 

Skip to content