Menu Close

14-asis „Futboliuko“ festivalis

Įvyko 14-asis „Futboliuko“ festivalis Mažeikių centriniame stadione, kuriame aktyviai dalyvavo ir eglutiškiai. Džiaugiamės bendraminčių susitikimu, sportiniu entuziazmu bei džiugiomis emocijomis. Eglutiškiai dalyvavo estafetėse, smagiose užduotyse, o šventėje netrūko šypsenų, juoko ir komandinės dvasios. Sportišką nuotaiką vainikavo ypatingos draugystės akimirkos ir pelnyti medaliai.

Skip to content