Džiaugiamės buvusios savanorės Emilijos apsilankymu „Eglutėje“, kurios žinias išradingai tikrino eglutiškiai. Smagu, kai „Eglutę“ lanko „Jaunimo savanoriškos tarnybos“ savanoriai, kurių atvirumas ir iniciatyvumas prisideda prie jaukios, kūrybiškos bei smalsumą auginančios aplinkos kūrimo.
„Jaunimo savanoriškos tarnybos“ savanoriai