Menu Close

ŠVIETIMO PAŽANGOS ASAMBLĖJA

Prezidentūros ir partnerių iniciatyva Tarptautinę vaikų gynimo dieną įvyko Švietimo pažangos asamblėja. Renginyje, kuriuo siekiama atkreipti dėmesį į vaikų ir jaunimo įtraukimo į švietimo pažangos procesą svarbą, kuriame buvo pristatomos pažangiausios, įdomiausios Lietuvos švietimo įstaigose įgyvendinamos idėjos, dalyvavo ir mažeikiškiai lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenės nariai.

Asamblėjoje dalyvavo mokytojai, edukologai ir mokiniai iš visos Lietuvos, buvo pristatyti 42 atrinkti švietimo įstaigų projektai.

Tarp jų – ir mažeikiškių projektas „Mažeikių lopšelio-darželio „Eglutė“ vaikas – laimingas vaikas“.
Švietimo pažangos asamblėjoje dalyvavo lopšelio-darželio „Eglutė“ mokytoja metodininkė Rima Skrinskienė drauge su ikimokyklinio ugdymo grupę lankančiu Oskaru.

Lopšelio-darželio bendruomenės atstovai tikina: galimybė prezidentūroje vykusiame renginyje pristatyti darželyje įgyvendinamas novatoriškas, pažangias gerąsias praktikas, šiuolaikinį ugdymą jiems yra didžiulis įvertinimas, o būti tarp kūrybingų, iniciatyvių, pažangių pedagogų bei ugdymo įstaigų – garbė ir pasididžiavimas.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

https://www.santarve.lt/eglutes-bendruomenes-atstovai-prezidenturoje/?fbclid=IwAR35OKNahDOfNwXP2jVbXaHNcEnqb2TnZfikRxDsmZ7t33hgvV5nu8fODUU

Skip to content