Menu Close

Žaliųjų idėjų festivalyje

Birželio 5 dieną  pedagogės iš mūsų įstaigos dalyvavo ,,Žaliųjų idėjų festivalyje“. Prezidentūros kiemelyje vyko iškilminga ,,Gamtos herojai 24“ apdovanojimų ceremonija. Tai aplinkosauginės iniciatyvos ,,Kita forma“ bei VŠĮ ,,Žaliasis taškas“ organizuojamas projektas, kurio pagrindinis tikslas – įvertinti, paviešinti ir apdovanoti gamtosaugos srityje aktyviai veikiančias, tvarumą skatinančias nevyriausybines organizacijas, ugdymo įstaigas bei jų bendruomenes už nuveiktus darbus  saugant gamtą, prisidedant prie aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo ir gamtai draugiško gyvenimo būdo formavimo.

Festivalyje dalyvavo net 25 organizacijos ir iniciatyvos bei edukacijos. Tarp jų – Tarptautinio moksleivių tvarumo idėjų konkurso „Think Smart, Create Green“ dalyvių projektai: „Tiny Green Feet Towards Environmentally Friendly School“, “Ateities mokykla“, „Our Future Eco Show“ ir „Palapinė-apsiaustas-miegmaišis“. Ekologinėje iniciatyvoje dalyvavę lankytojai turėjo galimybę pasidžiaugti tvariais, netradiciniais sprendimais, naujomis idėjomis, sumanymais. Tokios edukacijos ne tik skatino pamąstyti apie ekologines problemas, bet ir susilaikyti nuo perteklinio vartojimo. Renginio metu veiklos buvo orientuotos į ekologinį ugdymą, kai ugdymo tikslas – stiprinti vaikų ryšį su gamtos pasauliu ir perimti jo saugojimo vertybes.

Ieškanti naujų ekologinių iššūkių, kasdienybėje siekianti tvarumo, mūsų mokyklos bendruomenė pasiruošusi prisijungti ne tik  prie globalių problemų sprendimo, bet ir pasaulinių tikslų įgyvendinimo.

Skip to content